Profesjonalne podejście do nauki jazdy

Wiele osób myśli o tym, by zrobić dodatkowe uprawnienia w kwestii prowadzeni samochodu. Nasza firma oferuje możliwość ich zdobycia, a także przeprowadzenia kursu, który będzie spełniał Państwa oczekiwania. Jednym z kursów, który może wykonać już młodzież w wieku 14 lat, jest właśnie kurs prawa jazdy na motorowery oraz skutery.
Trzeba jednak mieć świadomość wymagań, z którymi się wiąże, a także z odpowiedzialnością. Istnieje szereg opcji, które mogą tyczyć się wielu osób. Warto więc zapoznać się z tymi informacjami poniżej.
Osoby, które ukończyły 14 lat lub mają 13 oraz 9 miesięcy, mogą przystąpić do kursu kategorii AM. Muszą one posiadać jeszcze zgodę rodziców lub prawnych opiekunów, a także zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do samodzielnego poruszania się po drodze tego typu pojazdem.
Każdy, kto już posiada kartę motorowerową, może ją wymienić, oczywiście na własny koszt na prawo jazdy z kategorią AM. Koszt to około 100 złotych. W takiej sytuacji nie trzeba już ponownie uczestniczyć w kursie oraz zdawać egzaminu.
Nasz kurs prawa jazdy jest kierowany do każdego, kto pragnie zdobyć takie uprawnienia, a nie ma żadnych innych dokumentów. Jest więc to dobry start.
Każdy, kto ukończył już 18 lat i miało to miejsce przez 19. styczna 2013 roku, nie musi posiadać karty motorowerowej, ani prawa jazdy w omawianej kategorii AM. Wystarczy dowód osobisty, by móc poruszać się takimi pojazdami na drogach.
Jeżeli jesteś młody i chciałbyś w przyszłości móc prowadzić prawdziwy motocykl, warto zacząć właśnie od tej kategorii i przyjść do nas na kurs prawa jazdy. Nabędziesz praktyki oraz doświadczenia, które są niezbędne podczas jazdy większymi motocyklami. Będzie to więc dla ciebie świetny początek, który zaowocuje w przyszłości podczas kursów na inne pojazdy.
Nasze pojazdy są zgodne z tymi, które obowiązują na egzaminach państwowych. Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego biura, gidze odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy każdą niejasność. Pomożemy również w uzupełnieniu niezbędnej dokumentacji, a także przedstawimy aktualny cennik oraz wszystkie możliwe rabaty i promocje, które obecnie obowiązują.