Jaki sprzęt wykorzystuje nasza firma do produkcji gadżetów reklamowych?

Prezentowane przez nas produkty marketingowe to bardzo ciekawe rozwiązanie dla firm, które pragną wdrożyć nowy sposób reklamy swojego przedsiębiorstwa. Nasza produkcja gadżetów reklamowych opiera się tylko i wyłącznie na materiałach najwyższej jakości, dzięki czemu gwarantujemy zawsze pełne zadowolenie naszych Klientów.
Oferujemy bardzo ciekawy i interesujący asortyment, którego nieliczną część stanowią długopisy, smycze, wizytowniki, naklejki, kalendarze, elementy galanterii skórzanej, parasole, zestawy piśmiennicze i różne tego typu materiały, szarfy dla hostess orz wiele innych produktów, które udostępniamy.
Nasza produkcja gadżetów reklamowych opiera się na zastosowaniu bardzo rozbudowanych i profesjonalnych urządzeń, które są przeznaczone na użytek zawodowy. Dzięki nim gwarantujemy precyzyjność wykonania produktu, a także jego właściwego znakowania.
Przede wszystkim posiadamy własną hafciarkę, która tworzy trwałe logo na ubraniach, szczególnie na odzieży roboczej oraz czapkach. Maszyny wykonująca druk metodą sublimacji pozwala nam na wykonanie interesujących wzorów logotypów na kubkach, metkach, podkładkach pod mysz itp.
Kolejno do wzbogacania naszej oferty przyczynia się również lasery, dzięki którym możliwe jest wykonanie znakowania grawerowanego na takich powierzchniach, jak stal, ceramika, metal, kamienie i drewno. Możemy także pochwalić się maszynami służącymi do profesjonalnego cięcia wielu materiałów, jak tkaniny, kartony, papier, skóra, guma, korek i laminaty grawerskie.
Nasza produkcja gadżetów reklamowych wykorzystuje ponadto krosno, które ułatwia tworzenie tasiemek chociażby na potrzeby smyczy.
Inne metody, które są wykorzystywane w tej branży to także druk UV, tampodruk, sitodruk, kalki ceramiczne, sublimacja, a także transfer termiczny i cyfrowy. Wszystkie techniki są najwyższej jakości i gwarantują zadowolenie oraz satysfakcję u każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy do omówienia szczegółów zamówienia oraz polecamy się w długofalowej współpracy. Postaramy się nigdy Państwa nie zawieść.